Pieaugušo izglītība līdz 14. aprīlim var notikt TIKAI attālināti

Ņemot vērā straujo Covid-19 vīrusa izplatīšanos un visā Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli, visas mācības klātienē tiek atceltas līdz 14. aprīlim. Tas skar arī pieaugušo izglītības īstenotājus – visi mācību procesi var notikt tikai attālināti.

Aicinām ar aktuālo informāciju, kas saistīta ar izglītību Latvijā, sekot līdzi Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapā www.izm.gov.lv , un atbildīgi izturēties pret valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

 

Mācības attālināti

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī izsludināta ārkārtējā situācija līdz 14. aprīlim. Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi, tostarp no 13. marta mācību process izglītības iestādēs norisināsies attālināti. Arī pieaugušo izglītības īstenotāji aicināti nodrošināt mācības TIKAI attālināti, bet klātienes mācības atcelt līdz 14. aprīlim (ieskaitot).

 

Lasiet vairāk:
Jauni ierobežojumi koronavīrusa ierobežošanai
Digitālie mācību materiāli no Zvaigzne ABC bez maksas

 

Par Covid-19

Aicinām pašiem būt atbildīgiem par saviem ikdienas paradumiem, lai neveicinātu šī vīrusa izplatīšanos, kā arī gādāt par veselības drošību, organizējot pieaugušo mūžizglītības pasākumus attālināti. Mācības klātienē nedrīkst nodrošināt līdz 14. aprīlim (ieskaitot).

Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai par Covid-19 šeit:
LR Veselības ministrija
Slimību profilakses un kontroles centrs